marmaraotizm

Veli Giriş Sistemi (VBS)

Neden Biz?

Çünkü; Türkiye’de Spor ve Özel eğitimi bir arada uygulayan kurumuz. 100’e yakın eğitmen kadromuz ile hizmetinizdeyiz. güne kadar 1000’nin üzerinde Otizmli bireye bire bireğitim vermenin gururunu yaşıyoruz. 5 Türkiye Şampiyonu 10 Türkiye İkincisi 7 Türkiye 3. Sü olmak üzere 100’e yakın lisanlı sporcu yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. 1600 m2 açık alan, 600 m2 kapalı alan ile tüm bireylere uygun hizmet verebilecek kapasiteye sahibiz. Biz Sevgi, Saygı ve Spor diyoruz. Bu

Biz işimizi çok seviyoruz. Biz Çocuklarımızı çok seviyoruz. Çünkü bizim için #FarkYokSevgiVar

Neler Yapıyoruz?

Marmara Otizm olarak; Öncelikleöğrencimize belirli beceri, davranış vekazanımlarının ortaya çıkartılabileceği testleruyguluyoruz. Bu testler sonucunda herbireye “Özel” bilişsel, duyuşsal vepsikomotor becerileri kapsayanbireyselleştirilmiş bütünsel bir hedefprogramı hazırlıyoruz.Bire bir ve tam günlük bir eğitim ile kısazamanda çok büyük işler başarıyor veailelerimizin yüzündeki mutluluğu tatmanınheyecanını yaşıyoruz.

Amacımız Nedir?

Marmara Otizm olarak; otizmli bireyleri spor ve yaşam programları dahilinde hayata hazırlamak, farkındalıklarını ve yaşam kalitelerini artırmak, bağımsız hareket edebilme becerilerini geliştirebilmek, spor yaparken aynı anda bilişsel ve duyusal anlamda gelişimlerine destek olmak temel amacımızdır.

Otizmde bir ilk olarak; uyguladığımız ve başarısının her geçen gün daha arttığını gözlemlediğimiz OBBEP’i (Otizm de bireyselleştirilmiş bütünsel eğitim programı)her geçen gün daha fazla Otizmli bireye ulaşmasını sağlamak.